Консультація психіатра
Психіатр — це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні психічних розладів. Цей фахівець на відміну від психолога має право виписувати медикаментозні препарати та проводити експертизу пацієнтів (наприклад, перевіряти їхню дієздатність). Консультація психіатра може бути корисною широкому колу осіб, зокрема тим, хто зіткнувся з важкими стресами або тяжкими психологічними переживаннями.
Якщо вам необхідна кваліфікована психологічна допомога в Києві, звертайтеся в наш медичний центр «Медсейв+». У нас ведуть прийом лікарі психіатри з багатим практичним досвідом. А, наприклад батьки, можуть записатися разом зі своїм чадом до дитячого психіатра. Всі деталі ви можете уточнити у нас за телефоном або через месенджери.
Вартість послуг
- Консультація психіатра1000 грн
- Повторна консультація психіатра800 грн
- Консультація дитячого психіатра1000 грн
- Повторна консультація дитячого психіатра800 грн
Коли рекомендована консультація психіатра?
У разі фізичних недуг і скарг на самопочуття більшість із нас не сумнівається в необхідності відвідування терапевта або іншого спеціалізованого лікаря. А ось у випадку з психологічними проблемами про те, щоб записатися на прийом до лікаря психіатра, замислюються лише одиниці. Хоча такі емоційні переживання, як страх, тривога, відчуття самотності або депресії — це все приводи для звернення до профільного фахівця.
Не потрібно думати, що до психіатрів потрапляють тільки справді хворі люди. Це все стереотипи та міфи. Здорові люди теж часто мають психологічні проблеми різної складності. Консультація з цим фахівцем точно не буде зайвою за таких симптомів або життєвих ситуацій:
- безсоння або інші розлади сну, включно з частими кошмарами;
- перепади настрою та емоційна нестабільність;
- тривожні стани (зокрема почуття тривоги без явних причин);
- панічні атаки;
- наявність фобій або нав'язливих ідей;
- надмірна конфліктність або агресивність;
- будь-які види залежність, включно з ігровою;
- відчуття самотності та/або депресії;
- проблеми із самореалізацією тощо.
Крім того, відвідати психіатра нашого медичного центру «Медсейв Плюс» варто в разі скарг на біль, відчуття задухи або інший дискомфорт, коли профільні лікарі не виявили фізіологічних причин подібного погіршення самопочуття. Психіатрична допомога також може бути необхідна після коронавірусу, адже так званий постковідний синдром нерідко супроводжується апатією, відчуттям виснаження та іншими психологічними труднощами.
Як проходить консультація психіатра в нашому медцентрі?
Первинний прийом у нас у Києві відбувається за попереднім записом у зручний для пацієнта день і час. В основі консультації лежить вивчення історії хвороби (збір анамнезу) та відверта діагностична бесіда, яка дає змогу фахівцеві визначити суть проблеми. За необхідності можуть бути рекомендовані додаткові обстеження, наприклад електроенцефалографія (ЕЕГ) чи нейротести. Така діагностика допоможе уточнити діагноз, встановити причини розладів і підібрати необхідне лікування. Це можуть бути як сеанси психотерапії, так і медикаментозне лікування. Серед останніх можуть використовуватися антидепресанти, седативні (заспокійливі) препарати та інші ліки.
Психіатри нашого медичного центру спираються на принципи конфіденційності та анонімності. Будьте певні: все те, що розповідає пацієнт, залишається в стінах кабінету лікаря.
Дитячий психіатр у «Медсейв Плюс»
Дитяча психіатрія є окремою медичною галуззю, яка присвячена питанням психічного розвитку дитини з моменту появи на світ і до досягнення повноліття. Об'єктом її вивчення є організм, що росте, чия психіка ще формується, тому й особливості поведінки можуть сильно відрізнятися від того, що характерно дорослим.
До дитячого психіатра звертаються або самі батьки, або їх до цього лікаря направляють інші фахівці, наприклад, педіатр, невролог або логопед. Піти на консультацію до психіатра з дитиною варто, якщо є підозри на такі порушення:
- затримка розвитку;
- синдром дефіциту уваги та/або гіперактивності;
- порушення сну та енурез;
- депресивні стани;
- тривожні порушення або фобії;
- розлади аутичного спектра;
- нав'язливі стани;
- булімія;
- генералізовані тики та синдром Туретта;
- складні психіатричні патології, включно з шизофренією, біполярним розладом тощо.
Також проконсультуватися з дитячим психіатром можна в разі емоційної нестабільності, сильної дратівливості або агресивності, неслухняності дитини. Перед першим відвідуванням лікаря, не варто особливо загострювати увагу сина чи дочки на майбутній зустрічі: бажано, щоб маленький пацієнт почував себе впевнено та спокійно перед візитом.